Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Dodacie podmienky
Dodacie podmienky

Dodanie tovaru zabezpečuje predávajúci. Predávajúci bude informovať kupujúceho o stave objednávky ako aj o dodacej lehote tovaru písomnou formou na mailovú adresu kupujúceho.

V prípade ak kupujúci zvolí spôsob dopravy tovaru kurierskou službou, predávajúci oznámi po odovzdaní zásielky kurierskej službe dobu dodania, podľa podmienok prepravcu a to písomnou formou na emailovu adresu kupujúceho.

V prípade osobného odberu v kamennej prevádzke predávajúceho, bude tak isto kupujúcemu oznámený písomnou formou na mailovú adresu dátum a čas podľa prevádzkových hodín, kedy si môže tovar vyzdvihnúť.

Predávajúci vystaví k tovaru daňový doklad - faktúru. V sume bude zahrnutý poplatok za doručenie tovaru, ak si kupujúci zvolí takúto formu dodania.

Pri objednaní je možné zvoliť tieto kombinácie dodania a platby za tovar:

Osobný odber - Platba v hotovosťou - prevzatie a úhrada sumy za tovar pri prevzatí v kammenej prevádke predávajúceho.

Osobný odber - Platba za tovar vopred, prevodom na účet predávajúceho -prevzatie tovaru v kamennej prevádzke predávajúceho, až po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho.

Kurierska služba - Platba na dobierku - kupujúci uhradí sumu za tovar, dopravu a dobierku prepravcovy tovaru pri prevzatí zásielky hotovosťou alebo platobnou kartou. Dobierka je spoplatnená sumou 1,20 €. Doprava tovaru je spoplatnená sumov 5 €.

Kurierska služba - Platba za tovar vopred, prevodom na účet predávajúceho - kupujúci uhradí sumu za tovar a dopravu vopred na účet predávajúceho. Predávajúci po pripísaní sumy na účet, odovzdá tovar na doručenie kupujúcemu prepravcovy.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk