Po-Pia (09:00 - 17:30) So (9:00 - 12:00)  l  Tel.: +421 948 646 191  l  E-Mail: info@yellowmonkey.sk

Dodacie podmienky

Dodanie tovaru zabezpečuje predávajúci. Predávajúci bude informovať kupujúceho o stave objednávky ako aj o dodacej lehote tovaru písomnou formou na mailovú adresu kupujúceho.

V prípade ak kupujúci zvolí spôsob dopravy tovaru kurierskou službou, predávajúci oznámi po odovzdaní zásielky kurierskej službe dobu dodania, podľa podmienok prepravcu a to písomnou formou na emailovu adresu kupujúceho.

V prípade osobného odberu na výdajnom mieste predávajúceho, bude tak isto kupujúcemu oznámený písomnou formou na mailovú adresu dátum a čas podľa prevádzkových hodín, kedy si môže tovar vyzdvihnúť.

Predávajúci vystaví k tovaru daňový doklad - faktúru. V sume bude zahrnutý poplatok za doručenie tovaru, ak si kupujúci zvolí takúto formu dodania.

Pri objednaní je možné zvoliť tieto kombinácie dodania a platby za tovar:

Osobný odber CF-MOTO Nitra - Platba za tovar vopred, prevodom na účet predávajúceho - prevzatie tovaru na výdajnom mieste predávajúceho, až po pripísaní sumy za tovar na účet predávajúceho.

Kurierska služba - Platba na dobierku - kupujúci uhradí sumu za tovar, dopravu a dobierku prepravcovy tovaru pri prevzatí zásielky hotovosťou alebo platobnou kartou.

Kurierska služba - Platba za tovar vopred, prevodom na účet predávajúceho - kupujúci uhradí sumu za tovar a dopravu vopred na účet predávajúceho. Predávajúci po pripísaní sumy na účet, odovzdá tovar na doručenie kupujúcemu prepravcovy.

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie