Po-Pia (09:00 - 17:30) So (9:00 - 12:00)  l  Tel.: +421 911 876 082  l  E-Mail: info@azmoto.sk

O nás

Vitajte v e-shope azmoto.sk, kde nájdete všetko pre motorkárov od A po Z

NIE SME ŽIADNY NOVÁČIKOVIA, SME PROFESIONÁLI, MOTORKÁRI TELOM AJ DUŠOU!
To potvrdzuje aj naša bohatá história. Motorky a všetko okolo nich je už dávno náš každodenný život. Prvý obchod s motorkami sme otvorili v r. 2004. Odvtedy každý deň pracujeme zo všetkých síl a plným nasadením aby sme vám poskytli čo najlepšie služby.
V súčasnosti prevádzkujeme predajňu v Him motoshop v Galante, v ktorej okrem predaja motoriek, štvorkoliek, skútrov, príslušenstva a náhradných dielov, prevádzkujeme servis, diagnostiku a pneuservis ako aj autorizovaný servis všetkých motoriek a štvorkoliek CF MOTO, Benelli a Keeway.
Naše dlhoročné skúsenosti s predajom motoriek a štvorkoliek vyústil napokon k otvoreniu značkovému showroomu značky CFMOTO v Nitre.

AZMOTO.SK -  VŠETKO PRE MOTORKÁROV OD A PO Z
V našom e-shope azmoto.sk nájdete okrem bohatého výberu príslušenstva a náhradných dielov pre vašich dvojkolesových a štvorkolesových miláčikov aj širokú ponuku kompletného oblečenia od prilieb až po topánky pre cesty, terén a voľnočasového oblečenia pre motorkárov. Sme predajcovia oblečenia značky TRILOBITE!
Naše predajne Him motoshop Galanta a CF-MOTO Nitra, pre vás slúžia ako výdajné miesta pre osobný odber objednávok. Viac: Výdajné miesta

          

          

0 produktů k porovnání PorovnávanieZobraziť porovnanie